Wspieranie miłości

Kiedy spotkamy wymarzoną osobę, kiedy jesteśmy przekonani, że z tym kimś będziemy szczęśliwi, kiedy sądzimy, że tej osobie też damy szczęście, lecz obawiamy się, że coś tak delikatnego i kruchego, jak prawdziwa miłość może się rozlecieć, warto wykonać ten rytuał. Wykonuje się go o wschodzie Słońca, w dowolnej porze dnia i roku. Przed przystąpieniem do jego wykonania należy zgromadzić następujące akcesoria:

– suche płatki jaśminu,

– suche płatki czerwonej róży,

– suche kwiatostany niezapominajki,

– suche płatki czerwonego maku,

– suche kwiatostany fiołka,

– suche kwiatostany dzwonka,

– suche naziemne części wrzosu,

– kociołek do spalania ziół,

– dwie różowe świece,

– czerwoną nitkę lub wstążeczkę.

Przewiąż obie świece nitką i zapal je. Postaw obok nich kociołek, odpowiednio zabezpieczony przed ewentualnym pożarem. Wrzuć do niego płatki jaśminu i podpal je, wizualizując jednocześnie swój związek jako trwały, szczęśliwy i korzystny dla obu osób. Następnie po kolei dorzucaj różę, niezapominajkę, mak, fiołek, dzwonek i wrzos, cały czas myśląc o tym, jak powinien wyglądać Twój związek. Postaraj się w dymie unoszącym się z kociołka dojrzeć pogodną i zadowoloną twarz Twego partnera. Kiedy spalisz wszystkie kwiaty, zbierz popiół i powierz go wodzie, to znaczy wysyp do bieżącej wody, najlepiej rzeki lub strumienia, zaś świece spal do końca. Rytuał należy powtórzyć po miesiącu księżycowym, czyli po 28 dniach.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>