Ukojenie bólu po stracie

Nie zawsze można mieć to, co się chce. Jeśli Twój partner zdecydował się odejść, kocha inną osobę lub po prostu nie pasujecie do siebie, nie zatrzymuj go czarami. Pamiętaj, że „Z niewolnika nie ma robotnika”. Lepiej pomyśl, jak uleczyć swoje zranione serce. Tradycja mówi, że jednym z najlepszych na to sposobów będzie ten rytuał. Wykonuje się go nad bieżącą wodą, najlepiej nad strumieniem lub u źródełka o dowolnej porze, a potrzebne do tego są następujące akcesoria:

– puchar, czara lub kryształowy kielich,

– niewielki flakonik lub buteleczka z zielonego szkła,

– kilka świeżych lub suszonych liści astrów, – kilka świeżych lub suszonych płatków jaśminu.

Kiedy Twój ból po stracie miłości będzie bardzo silny, udaj się nad strumień lub do źródła. Usiądź na chwilę i poobserwuj, jak płynie woda – tak samo odpłyną Twoje przykre emocje. Napełnij kielich wodą i wsyp do niego listki astrów. Wypij to, wypowiadając następującą afirmację:

Ta woda koi, to zioło leczy. I w me serce radość wraca. Niech tak się stanie. Teraz nabierz wody do flakonika, wrzuć tam kilka płatków jaśminu i zabierz to do domu. Postaw flakon przy swoim łóżku, niech stoi tam przez tydzień. Przez ten czas wypijaj po trzy krople tej wody. Możesz dodać ją do herbaty lub wypić jak lekarstwo – kapiąc kropelki na łyżeczkę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>