Rytuał sprzedaży

Tak, jak przy zakupie, tak i przy sprzedaży dowolnego przedmiotu można posłużyć się magią kwiatów. Ułatwi ona samą sprzedaż, pomoże uzyskać korzystną cenę i pozwoli pozbyć się żalu, jeśli dana rzecz miała dla Ciebie wartość emocjonalną. W tym przypadku rytuał dokonuje się również co najmniej tydzień przed datą planowanej sprzedaży w godzinach przedpołudniowych (między 10 a 12). Do wykonania tej praktyki potrzebne będą:

– model tego, co zamierzasz sprzedać (np. mały samochodzik, domek z klocków, miniaturkę komputera itp.),

– garść suchych kwiatostanów goździków,

– garść suchych kwiatostanów maku,

– garść suchych kwiatostanów mniszka lekarskiego,

– kociołek do spalania ziół,

– kompas do określenia stron świata,

– kadzidło jaśminowe.

Na początku ustal przy pomocy kompasu, które okno w Twoim mieszkaniu wychodzi najbardziej na zachód (nie musi być dokładnie), ustaw naprzeciwko niego model przedmiotu, który chcesz sprzedać, kociołek do spalania ziół i zapal kadziło. Kiedy aromat kadzidła rozejdzie się po ca- lym pomieszczeniu, wrzuć do kociołka suche kwiaty i podpal je. Podczas ich spalania wizualizuj, że to, co chcesz sprzedać, służy innym, myśl o tym, że przyniesie on korzyści tym, którzy go kupią, a dla Ciebie pieniądze. Kiedy kwiaty się spalą, a popiół ostygnie, wysyp go sobie do ręki, wyjdź na dwór lub na balkon i powierz go powietrzu, wypowiadając jednocześnie następującą formułkę:

„Wiatrowi powierzam to, co dobrze mi służyło. Niech teraz służy innym. Niech tak się stanie.” Teraz pozostaje Ci tylko spokojnie czekać na kupca, który da najlepszą cenę, na to, co Ty chcesz sprzedać.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>