Rytuał przywołania wewnętrznej kobiety

Jest to wyjątkowy rytuał, polecany każdej kobiecie, która ma niskie poczucie wartości własnej, nie akceptuje siebie jako kobiety, ma kompleksy związane ze swoim ciałem i wyglądem zewnętrznym. Wykonuje się go przy pełni Księżyca w godzinach wieczornych. Jeśli chcesz, by przyniósł on pożądany skutek, nie możesz żałować na niego czasu. Najlepiej przeznaczyć na jego wykonanie około trzech godzin. Nie może Ci wtedy nikt przeszkadzać, wyłącz telefony, zapewnij sobie ciszę i spokój. Przygotuj również wygodne miejsce do leżenia. Pośpiech przy tym rytuale powoduje, że rezultaty są znacznie słabsze od możliwych do osiągnięcia. Przed przystąpieniem do tej praktyki zgromadź następujące akcesoria:

– tyle różowych lub jasnoczerwonych róż, ile masz lat,

– białą, delikatną suknię (np. z muślinu, koronki, delikatnego płótna itp.),

– olejek różany,

– kadzidło różane,

– jedną białą lub woskową świecę,

– jedną zieloną świecę.

Ubierz przygotowaną wcześniej suknię nie zakładając pod nią bielizny. Ustaw róże w wazonie lub innym pojemniku, tak by wyglądały jak najpiękniej. Najpierw zapal zieloną świecę, poświęcając ją Twojej wewnętrznej kobiecie, czyli bogini, która jest w Tobie. Połóż się wygodnie i pozwól, by Twoje myśli płynęły swobodnie. Spróbuj wyobrazić sobie swoje przodkinie, jak żyły, kochały, pracowały. Przywołaj w wyobraźni swoją matkę, babkę, prababkę. Spróbuj sięgnąć w myślach jeszcze dalej i przywołuj jeszcze starsze kobiety ze swego rodu. Poczuj więź z nimi, spróbuj usłyszeć ich przesłanie, jakie kierują do Ciebie. Zawsze pamiętaj, że nie jesteś sama, one są w Tobie i w Tobie jest ich moc, mądrość i wiedza. Kiedy zielona świeca się dopali, zapal różane kadzidło, zdejmij suknię i namaść się różanym olejkiem w następujących miejscach: skronie, za uszami, wcięcie mostka na szyi, nadgarstki i łokcie, między piersiami, pępek, wzgórek łonowy, pod kolanami i stopy. Teraz zapal białą lub woskową świecę. Weź pierwszą różę, zerwij jej płatki, wypowiadając następujące słowa mocy: „Twoje piękno moim pięknem, twoja moc jest moją mocą, dzięki tobie różo spotkam siebie, jakiej jeszcze nie znałam. Niech tak się stanie. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>