Rytuał przeciwko bezsenności

Bezsenność, to kolejny problem, z jakim zmagają się ludzie XXI wieku. Walcząc z nią przy pomocy środków farmakologicznych dodatkowo rujnują sobie zdrowie. Wiedźmy i szeptuchy od lat wiedziały jak sobie radzić z tym problemem przy pomocy środków naturalnych. Podany tutaj przepis zdobyłam od starej poleskiej znachorki, wypróbowałam na sobie i polecam bez zastrzeżeń. Wykonuje się go podczas pełni Księżyca, przy pomocy następujących akcesoriów:

– jedna srebrna świeca,

– bezpieczny, chroniący przed pożarem lichtarz,

– miska z niechlorowaną wodą,

– lniany lub płócienny, niewielki woreczek,

– 50 g suchych płatków astrów,

– 100 g suchych kwiatostanów groszku,

– 50 g suchej, naziemnej części lawendy,

– cztery niewielkie kamienie księżycowe.

Z suchych kwiatów przygotuj podczas pełni Księżyca mieszankę i włóż ją do woreczka. Przed udaniem się na spoczynek ustaw blisko łóżka miskę z wodą, wstaw do niej lichtarz z umocowaną w nim srebrną świecą i zapal ją. Następnie weź kamienie księżycowe i umieść je w czterech rogach sypialni wypowiadając przy tym następujące słowa mocy:

„W Księżyca blasku, w srebrnych promieniach ochronę znajdę ja i sny moje. Niech tak się stanie. ” Na koniec włóż pod poduszkę przygotowany wcześniej woreczek z kwiatami i spokojnie udaj się na spoczynek. Osoby wierzące mogą dodatkowo zmówić modlitwę do Anioła Stróża lub innego opiekuna duchowego.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>