Rytuał pełni

Magia kobieca, według tradycji, to przede wszystkim magia księżycowa. Jeśli chcesz poprawić swój los, stać się kobietą spełnioną pod każdym względem, zastosuj tę praktykę. Wykonuje się ją dokładnie w momencie pełni Księżyca. Do jej wykonania potrzebne jest dość dużo akcesoriów:

– drut, najlepiej miedziany, który będzie bazą dla witych wianków,

– białe, bawełniane nici,

– gałązki jedliny,

– naziemne, suche części stokrotki,

– naziemne, suche części nagietków,

– naziemne, suche części wrzosu,

– naziemne, suche części goździków,

– naziemne, suche części lawendy,

– naziemne, suche części niezapominajki,

– naziemne, suche części rumianku,

– naziemne, suche części róży,

– zielona świeca,

– kadzidełko różane lub lawendowe.

Do rytuału należy przystąpić w momencie pełni Księżyca, na przykład w sierpniu 2002 roku byłby to 28 sierpień, godzina 20.25, zapalając świecę i kadzidełko oraz mając zgromadzone pod ręką wszystkie akcesoria. Czas zakończenia rytuału nie ma tu znaczenia, oby tylko został zakończony w dniu, w którym został rozpoczęty. Z drutu uformuj niewielkie kółko, do którego przymocuj nicią jedlinę, a następnie, wypowiadając następującą formułkę, wplataj do wianka róże i niezapominajki:

Księżycowa Pani, co stoisz w zenicie, chroń i wspomagaj moje życie. Spraw, by było pełne miłości, szczęścia i radości. Niech tak się stanie.

Wianek umieść w sypialni nad łóżkiem i przejdź do wykonania następnego wianka, który ozdobisz nagietkami i rumiankiem, wypowiadając tym razem następujące słowa mocy:

Księżycowa Pani, co stoisz w zenicie, chroń i wspomagaj moje życie. Spraw, bym zdrowiem się cieszyła i zawsze szczęśliwa była. Niech tak się stanie.

Ten wianek umieść w pokoju, w którym spędzasz najwięcej czasu i przejdź do kolejnego, który ozdobisz stokrotkami i lawendą, mówiąc przy tym:

Księżycowa Pani, co stoisz w zenicie, chroń i wspomagaj moje życie. Otocz opieką moje dzieci, niech im zawsze słońce świeci. Niech tak się stanie. Ten wianek umieść w pokoju dzieci. Kolejny wianek ozdobisz wrzosem i goździkami, wypowiadając taką suplikację: Księżycowa Pani, co stoisz w zenicie, chroń i wspomagaj moje życie.

Spraw, by pieniądze się mnie trzymały i zadowolenie w życiu dawały. Niech tak się stanie. Ten wianek umieść w miejscu pracy (to znaczy w gabinecie, firmie lub w kuchni). Pozwól świecy wypalić się do końca w sposób naturalny. Wianki zachowują moc przez rok. Potem rytuał można powtórzyć. Jeśli któraś z wymienionych wyżej sfer życia satysfakcjonuje Cię, możesz dany wianek ominąć. Podobnie, jeśli nie masz i nie chcesz mieć dzieci.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>