Rytuał kupna

Magia kwiatów doskonale się sprawdza również w takiej sytuacji, kiedy chcemy kupić rzecz trwałego użytku, ale obawiamy się, że trafimy na kradziony lub uszkodzony egzemplarz. Można powiedzieć, że ten rytuał jest czymś w rodzaju dodatkowej gwarancji. Wykonuje się go tydzień przed zamierzoną datą zakupu w godzinach popołudniowych (między 15 a 17). Do wykonania tej praktyki potrzebne są następujące akcesoria:

– model tego, co zamierzasz kupić (np. mały samochodzik, domek z klocków, miniaturkę komputera itp.),

– garść suchych kwiatostanów goździków,

– garść suchych kwiatostanów pelargonii,

– garść suchych płatków słonecznika,

– kociołek do spalania ziół,

– niewielki pojemniczek na popiół,

– kompas do określenia stron świata,

– kadzidło różane.

Na początku ustal przy pomocy kompasu, które okno w Twoim mieszkaniu wychodzi najbardziej na wschód (nie musi być dokładnie), ustaw naprzeciwko niego model przedmiotu, który chcesz kupić, kociołek do spalania ziół i zapal kadziło. Kiedy aromat kadzidła rozejdzie się po całym pomieszczeniu, wrzuć do kociołka suche kwiaty i podpal je. Podczas ich spalania wizualizuj to, co chcesz kupić, wyobrażaj sobie, jak dany przedmiot służy Ci, myśl o tym, że jest piękny, sprawny technicznie i korzystny dla Ciebie. Kiedy kwiaty się spalą, a popiół ostygnie, przesyp go do pojemniczka. Model kupowanej rzeczy zachowaj w bezpiecznym miejscu, aż do chwili, gdy będziesz chciał pozbyć się kupionej rzeczy, wtedy należy go zakopać. Podczas dokonywania zakupu miej pojemnik przy sobie i dyskretnie posyp popiołem kupowaną rzecz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>