Ochrona miłości

Jest to piękny, stary rytuał, który stosuje się, by zapewnić szczęście w nowym związku. Ma on na celu utrwalenie nowej miłości. Można go jednak stosować tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że partner darzy Cię uczuciem, a Ty chcesz tylko zapewnić długie trwanie związku. Praktykę tę wykonuje się o wschodzie Słońca. Potrzebne Ci będą:

– jedna czerwona róża,

– dwie czerwone świece,

– flakon z wodą,

– drewniana szkatułka.

O wschodzie Słońca weź różę (można ją przygotować poprzedniego dnia) i wystaw ją na kilka minut na działanie wiatru, następnie wstaw do flakonu z wodą, a zapalone świece postaw obok, dość blisko kwiatu. Wypowiedz następujące słowa mocy:

„Tobie różo powierzam najskrytsze moje pragnienia. Niech się moja miłość nie zmienia. Niech trwa przez ciebie strzeżona I niech się to dokona. ” Świece muszą palić się, dopóki róża nie zwiędnie. Zadbaj o to, by nie zgasły. Jeśli trzeba, zastąp je nowymi. Kiedy róża zupełnie zwiędnie, wyjmij ją z wody i schowaj kilka płatków do specjalnej szkatułki. Jeśli chcesz wzmocnić rytuał, możesz razem z płatkami róż umieścić zdjęcie, na którym jesteś z ukochaną osobą. Uwaga: jeśli z danym człowiekiem nie łączy Cię szczere uczucie, ten rytuał może doprowadzić do rozpadu związku.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>