Miłosny rytuał

Stosuje się go wtedy, gdy nie możemy znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera lub kiedy taka osoba istnieje, ale nie umiemy wzbudzić w niej zainteresowania sobą. Odpowiednim czasem do jego wykonania jest dzień Wenus (piątek). Przed rozpoczęciem rytuału trzeba zgromadzić następujące akcesoria:

– jedną różową świecę,

– jedną czerwoną świecę,

– miedziany pierścionek, bransoletę lub monetę,

– lustro,

– olejek różany,

– kwiat róży,

– różane kadzidło.

Zapal kadzidło i namaść olejkiem świece. Ustaw je obok siebie tak, by odbijały się w lustrze, połóż między nimi miedziany przedmiot, kwiat róży i zapal najpierw różową, a potem czerwoną. Wyobrażaj sobie przy tym miłość rozkwitającą jak czarowny kwiat. Następnie wpatrując się w płomienie świec trzykrotnie powtórz następujące słowa mocy:

„O Wenus, piękna pani! Ty miłością władasz, Więcej informacji na temat magicznych i miłosnych właściwości świec znajdzie Czytelnik w książce A. A. Chrzanowskiej „Tajemnice energii świec”, wydanej przez Studio Astropsychologii, Białystok 2001. w ludzkie serca ją wkładasz.

Spraw, by miłość i mnie dotknęła, swym urokiem objęła. Bez niczyjej szkody, dla piękna i urody świata tego, z wolnej woli mojej i miłego mego (miłej mojej). Niech tak się stanie. ”

Pozwól świecom wypalić się do końca. Płatki róży zasusz i schowaj w bezpieczne miejsce, a miedziany przedmiot noś przy sobie, aż nie spełni się magiczne działanie. Kiedy poznasz ukochaną osobę, wrzuć ten przedmiot do wody w następujący sposób: stań na brzegu tyłem do płynącej wody, nie oglądając się rzuć ów przedmiot przez lewe ramię.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>