Jaśminowe czary

Rytuał ten znakomicie służy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy szukają nowej miłości. Jaśmin otwiera serce i sprawia, że w niedługim czasie spotkasz kogoś, dla kogo mocniej ono Ci zabije. Wykonuje się go w piątek (dzień Wenus) w dowolnych godzinach wieczornych. Do tego rytuału potrzebne będą następujące akcesoria:

– trzy gałązki kwitnącego jaśminu,

– flakon w białym kolorze,

– woreczek z białego, naturalnego materiału, najlepiej płótna lub muślinu,

– dwie czerwone świece,

– biała kartka papieru,

– czerwony długopis lub flamaster.

O zachodzie słońca wybierz się na spacer i zetnij nożem, który nigdy nie kroił mięsa trzy gałązki jaśminu. Po powrocie do domu wstaw je do flakonu i odczekaj trzy dni, ciesząc się w tym czasie pięknem i zapachem kwiatów. Na trzeci wieczór zapal świece, weź kartkę papieru i czerwonym długopisem wypisz na niej cechy charakteru i wygląd Twego wymarzonego obiektu uczuć. Nie śpiesz się, dobrze zastanów, czego oczekujesz od swego życiowego partnera, gdyż potem nie będziesz mógł się skarżyć na jego wady – spotkasz taką osobę, jaką przywołałaś lub przywołałeś. I nie zapomnij dodać, że chcesz, by ta osoba Cię kochała! Jak skończysz swój opis, zgaś świece i zachowaj je, włóż kartkę do woreczka, zerwij z gałązek jaśminu płatki i również wsyp je do woreczka, który od teraz będziesz nosić przy sobie, aż do momentu spotkania opisanej osoby. Wtedy kartkę i płatki spal oraz dopal do końca czerwone świece, a popiół powierz wodzie, to znaczy wysyp do bieżącej wody. Wodę, w której stały gałązki jaśminu powierz ziemi, czyli wylej bezpośrednio na nią, a flakon zachowaj do innych rytuałów.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>